Grand Prix PhotoGlob
Kolosy Gdynia 2019
Witam serdecznie,

Sebastian Góra – fotograf z zawodu, zamiłowania i pasji. Uwielbia się uśmiechać i uwielbia uśmiechniętych ludzi. Tak mógłbym się przedstawić.

Kilka słów o moim świecie fotografii…

Aparat fotograficzny jest moim nieodłącznym przyjacielem i wiernym kompanem. Wspólną przygodę rozpoczęliśmy ponad 10 lat temu. Szlifowaliśmy swoją współpracę w brytyjskiej szkole fotografii, którą ukończyłem z wyróżnieniem zdobywając międzynarodowe kwalifikacje BTEC HNC Photography, regularnie uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych warsztatach fotograficznych (m.in. z Adamem Trzcionką, Tomaszem Tomaszewskim i innych, Akademia Ślubna Nikona, Master Wedding). Moje zdjęcia cechuje wysoka jakość merytoryczna i techniczna.

Od wielu lat z sukcesem tworzę wyjątkowe zdjęcia reportażowe z wydarzeń w kraju i za granicą, m.in. festiwali teatralnych i tanecznych, eventów firmowych i ulicznych, wydarzeń o charakterze sportowym i wielu innych. Specjalizuję się też w sesjach fotograficznych i fotografii ślubnej. Zamiłowanie do podróży owocuje unikalnymi fotografiami, które eksponowane są w magazynach, podczas prelekcji oraz wystaw. Zdobyłem wiele krajowych i zagranicznych nagród (między innymi Grand Prix Kolosy Gdynia, Viva!Photo Award, CEWE za zdjęcia z podrózy do Indii w 2018 i 2020 roku).

Serdeczności i uśmiechu,
Sebastian Góra